NEW: We're giving out gifts (harness, training kite, anemometer...) to orders above 19 Eur.
You'll find them in your shopping cart !

...and still shipping European free orders above 116 Eur.

snowkiteboard 2016 NOBILE NHP Earth 148

Code: 16NSKB-NHP-148
2-4 days to you sale
0 z 5
0% (0 review(s))

Snowkiteboard size

€ 415.35 € 311.51
€ 257.45 w/o VAT.

BEST BUY!

- 2% off for registered users

- Subtract VAT

- Chepest price guarantee

- Money back guaranteee Contact us for more info: info@kiteboarding1.eu

snowkiteboard 2016 NOBILE  NHP Earth je snowkitingová deska, která poskytuje neobyčejnou ovladatelnost, skvělý pop, přesně definovanou pružnost jednotlivých částí desky a propracovaný rádius. Primárně je určena pro jízdu za tažným drakem, ovšem využijete ji maximálně rovněž na sjezdovkách při snowboardingu.

Patentovaná technologie Snake Transition kombinuje výhody 20 metrového radiusu a rozdílné pružnosti desky v příčném a podélném směru (obdobná konstrukce je využívána také u Nobile kiteboardů). Tyto vlastnosti poskytují okamžitou odezvu na vaše povely a dávají maximální kontrolu nad prknem, dokonce i na velmi tvrdém či zledovatělém povrchu. Z NHP se díky těmto charakteristikám stal board vhodný do nejrůznějších terénů a podmínek pro snowkiting i snowboarding.

Při snowkitingu se jezdí především po backsidové hraně. Při jízde po hraně však nechceme zatáčet do oblouku, jako při jízdě na snowboardu. Na to Nobile designéři zaměřili svou pozornost a výsledným efektem při jízdě na NHP je především vysoká rychlost při zachování stability. Zvlášť citelný rozdíl zažijete při stoupání proti větru. Prkno podává stálý výkon a bezpečně podrží při jízdě na jakémkoliv povrchu, což oceníte zvláště v podmínkách, které se v zimě mohou měnit den ode dne. Snowkiteboard NOBILE NHP promění vaší jízdu v zážitek plný rychlosti, stability, pohodlí a zábavy.

Design:
Umístění: Colorado River Delta (Mexiko). Colorado říční delta je místem, kde se řeka vlévá do zálivu Kalifornie a vstupuje do Pacifiku. Řeka vrývá zvlněné tvary do země - stejně jako ostří snowboardu do sněhu. Ostré grafické prvky zdůrazňují dynamiku a rychlost desky.

Product variants

  • snowkiteboard 2016 NOBILE NHP Earth 148
  • Code: 16NSKB-NHP-148
  • € 415.35 € 311.51